Mamlakatning ko‘plab tashkilotlarida bo‘lgani kabi Ucell kompaniyasida ham yirik bayramlar — Mustaqillik kuni, Konstitutsiya kuni, Navro‘z bayrami, Xalqaro xotin-qizlar kuni, O‘zbek tiliga davlat tili maqomi berilgan kun keng nishonlanadi.
— Bizda boshqa sanalarni ham esda qolarli qilib nishonlash kabi yaxshi an’ana bor: masalan, yoz chillasining birinchi kuni yoki «Qishning birinchi kuni», — deydi Personalni boshqarish deportamenti direktori v. b. Maksim Domaxin. — Yakunlanayotgan 2020 yil hammamiz uchun ham oson kechmadi. Ammo qiyinchiliklarga qaramay, Ucell kompaniyasi biznesda yaxshi natijalarga erishdi. Biz uyali aloqa bozorida yetakchiga aylandik: Ucell abonentlari soni hozirda 8 million kishini tashkil qiladi. Shuning uchun biz kirib kelgan qishga nekbinlik bilan qaraymiz va o‘z abonentlarimizni yangi tariflar hamda xizmatlar bilan xursand qilishga tayyormiz.